Sitene Ekle | Üye Kayıt | Üye Giriş | Künye | İletişim |
MOBİL  |  REHBER  |  EMLAK  |  LİNKLER
  Haber Detayı

Güncel Haber ve duyurularSAĞLIK: İlk Hareket Sağlıktan

Manisa Halk Sağlığı Müdürlüğü merkezde çalışan personeller ile Yunusemre ve Şehzadeler Toplum Sağlığı Bünyesinde görevli personellerin, Manisa Gençlik...


Tarih: 26.07.2017 Saat: 18:33





Yazı Boyutu - 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Manisa Halk Sağlığı Müdürlüğü merkezde çalışan personeller ile Yunusemre ve Şehzadeler Toplum Sağlığı Bünyesinde görevli personellerin, Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü imkanlarından indirimli yararlanmaları maksadıyla hazırlanan protokolün imzaları atıldı.

Hareketli yaşamı teşvik kapsamında Sağlık Bakanlığı önemli adımlar atıyor. Manisa Halk Sağlığı Müdürlüğü, Halk Sağlığı Personelinin de hareketli yaşama aktif olarak destek vermeleri için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile ortak çalışma başlattı. Proje kapsamında mesai sonrasında spor yapmak isteyen personeller, Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü imkanlarından indirimli yararlanabilecekler.

Çalışmanın önemine değinen Hayri Tokmakçı vatandaşlarımızı Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü imkanlarından yararlanmaya davet etti.

Protokol İmza töreninde Konu İle ilgili bilgi veren Dr. Engin Yıldırım :'' Bilindiği üzere Halk Sağlığı Müdürlüğü'nün asıl görevi; halk sağlığının korunması ve sağlıklı bir hayat, yaşam alışkanlığının edinilmesi. Bu konuda birlikte hizmet ürettiğimiz Halk Sağlığı Müdürlüğü çalışanları ve merkezde bulunan Toplum Sağlığı Merkezi çalışanları ile yaklaşık 600 kişilik bir aileyiz. Onların iş hayatları dışında da, rahatlıkla spor imkanlarından faydalanabilmeleri ve sonrasında da doğru bir şekilde antrenör desteğinde spor yapabilmeleri adına İl spor gençlik müdürlüğümüz ile birlikte bir protokol imzalamış olduk.

Bu protokol çerçevesinde çalışanlarımız tüm bu hizmetlerden önemli bir indirim ile faydalanabilecekler . Bize bu imkanı sunan İl Spor Gençlik Müdürümüze teşekkür etmek isterim''. dedi.

Hayrettin Hayri Tokmakçı Manisa Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdür V. yaptığı konuşmada :''Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak uhdemizde bulunan Açık, kapalı yüzme havuzu ve Atatürk olimpik yüzme kompleksi içerisinde bulunan fitness salonumuzdan Halk Sağlığı Müdürlüğü çalışanları yararlanacaklar. İl Müdürlüğü olarak Anayasamızın 58 - 59 maddesinde bulunan kriterler çerçevesinde ülkemizde bulunan vatandaşlara Spor yaptırma, başarılı sporcu koruma çerçevesinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Halk Sağlığı Müdürlüğü ile ilgili ortak çalışmalarımız, spor müsabakalarında sağlık personelinin görevlendirilmesi gibi; bu konuda da il müdürümüze teşekkür ediyorum bütün sağlık personeli görevlendirilmesi ve müsabakaların Sağlık açısından güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesinden dolayı. Sağlık personeli çalışan arkadaşlarımız İl Müdürlüğü uhdesinde bulunan, Atatürk olimpik yüzme havuzu ve fitness salonundan; haftanın açık olduğu günlerde çalışma saatleri içerisinde indirimli olarak yararlanacaklar, bu protokol çerçevesinde.

Biz hem Halk Sağlığı çalışan ve memur arkadaşlarımızı hem de Manisa ilinde ikamet eden tüm vatandaşlarımızı il müdürlüğümüzün tesislerinden yararlanmaya davet ediyoruz. Müdürümüze de, bu protokolün gerçekleşmesinde emeği geçen arkadaşlara, herkese teşekkürlerimi sunuyorum. dedi.
1204


Haberi ... Bookmark Ağına Ekle.

FaceBook BlinkList del.icio.us Google Linkarena Mister Wong oneview Webnews Yahoo MyWeb YiGG TWITTER



"SAĞLIK: İlk Hareket Sağlıktan " | Hesap Aç/Yarat | 0 yorum
Başlangıç
  
Yorumlar yazarlarına aittir. Yorum İçeriklerinden gazetemizin bir sorumluluğu yoktur.

E-Manisa.Com Sitesi'nde yayınlanan bütün yazı,haber, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve sair konuların her türlü telif hakkı Perçiner İnşaat Tar. Hay. ve Bilgisayar Paz. Tic. Ltd. Şti.'ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Haber Detayı
 
Manisa’nın Atıksuları S..
Ortalama Puan: 0
Toplam Oy: 0

Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü


GÜNCEL HABERLER          TümüTEKNOLOJİ HABER          TümüEKONOMİ HABER             Tümü

  Manisa'da 15 Temmuz Etkinli...
  Muradiye’deki Sanayi Bölges...
  Vali Güvençer'den 15 Temmuz...
  Manisa'da Uyuşturucu Operas...
  Manisa TSO’dan Ziyaret Turu...

  'Teknokent-Vestel İşbirliği...
  Vestel, Avrupa Patent Ofisi...
  Bakan Özlü OSB'de Klima Fab...
  Teknokent Firmasından İnova...
  Vestel’e 'En Yenilikçi Mark...

  Kosova Heyetinden Yatırım Ç...
  Uçak Kardeşler Türkiye Biri...
  Yapılandırmaya Vatandaştan ...
  Vergi Borçları Yapılandırıl...
  İSO 500’te Manisa’dan 21 fi...
SPOR HABERLERİ            TümüMAGAZİN HABER              TümüSAĞLIK HABERLERİ          Tümü

  Büyükşehir’in Cimnastik Tak...
  Sualtı Ragbi'si Müsabakalar...
  Şehitler Anısına Taekwondo ...
  Başkan Çerçi Balkan Şampiyo...
  Tecrübeli Forvetle Sözleşme...

  Ünlü Modacı Cemil İpekçi, K...
  Geleceğin Starı Büyükşehir’...
  Berkay Binlerce Manisalı’yı...
  Büyükşehir Belediyesi TSM K...
  Çakmak Konserine Yoğun İlgi...

  Manisa’nın Atıksuları Sürek...
  Hemşirelik Bölümü Öğrencile...
  Bağımlılıkla Mücadeleye Dik...
  Sağlık Hizmetleri MYO Sektö...
  Sağlık Bilimleri Fakültesi ...
| Anasayfa | Rehber | İlanlar | Foto Galeri | Forum | Emlak | Fıkra Köşesi | Şiir Dünyası | Yemek Tarifleri | İletişim | Sitene Ekle |
Manisa Haber Portalı Kuruluş Tarihi: 08-08-2004
Hosting: TCDNS.COM
PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi.

döviz kuru